Z pasji do gotowania… z LocoSushi!

Pasja do gotowania zaszczepiana od najmłodszych lat przez nasze babcie, naszych rodziców, tworzy przepis na naszą nietuzinkową kuchnię.
Żyjemy w czasach, w których zmiany zachodzą prawie co sekundę, a my jesteśmy niepoprawnymi optymistami, ponieważ wierzymy, że większość tych zmian, a zwłaszcza tych, w które jesteśmy sami zaangażowani, będzie tylko lepsza. Długo się uczyliśmy, po drodze osiągnęliśmy wiele, eksperymentowaliśmy ze smakami, zebraliśmy zespół podobnie myślących ludzi, dorastaliśmy, doskonaliliśmy i dokonaliśmy!

My nie czekamy na zmiany na lepsze, zmieniamy się dla Ciebie! LocoSushi to idealna miejscówka do spotkań z przyjaciółmi przy niebanalnych smakach dań, idealne miejsce na romantyczną kolacje tylko we dwoje, lub imprezę okolicznościową, rodzinną, firmową z suto zastawionym stołem również kuchni tradycyjnej.

Smacznie, wysokiej jakości, a ponadto w rozsądnej cenie – to właśnie LocoSushi w naszej restauracji. Dajemy Ci możliwość skosztowania dań kuchni orientalnej, dodając szczyptę polskiego akcentu. Lokalnych, sezonowych produktów, świeżych ryb z jezior wolsztyńskich, czy warzyw od miejscowych rolników.

Zatrzymaj się

na chwilę

Aromatyczne herbaty z eko upraw i doskonałej jakości kawa sprawią że będzie to piękne tło o spotkań z najbliższymi.

Podążaj za nami